Witam, cześć i czołem!
Nazywam się Naomi, mam 11 lat .
Zamierzam prowadzić tego bloga narazie samotnie, że tak to nazwę, chodź nie twierdzę, iż w przyszłości nie zrobię konkursu na redaktora :) .
Blog (jak sama nazwa wskazuje) jest poświęcony grze Momio .
Na Momio gram dokładnie od 1 lipca 2015 roku . Hah, to już ponad rok :D .
Obecnie mam 55 lvl . (dzisiaj wbiłam).
Wracając do mnie...
Interesuję się... w sumie nie mam żadnych konkretnych interesowań .
Ostatnio zaczęłam oglądać Anime. Na obecną chwilę obejrzałam (tylko) Berserk i Mirai Nikki . Zaczęłam również Death Note (obejrzałam 1 odcinek) i Kono Naka Ni Hitori Imouto Ga Iru (3 odcinki obejrzane) .
(Jeżeli jest jakiś błąd w którymś z tytułów - przepraszam, i proszę o poprawienie. I wybaczenie... heh)
Moim ulubionym rodzajem muzyki jest RAP .
Jestem osobą samotną . Ciężko nawiązuję nowe przyjaźnie / relacje w realu. W internetach to co innego ;p.
Nie bardzo lubię zwierzęta . Już od urodzenia miałam z nimi kontakt . Najpierw były koty, później świnki morskie, fretki, następnie Mastify Tybetańskie, gdzieś ok. 2010 pojawiły się chihuahua, w tamtym roku kury, a jeszcze wcześniej na moją komunię ja moja matka dostała małpę. (Obecnie jest ich... 8! )
No, rozpisałam się :D .
Dzięki jeżeli dotrwałaś / łeś do końca tego kazania .
Może komentarz?
Hah, jeszcze nie skończyłam tego posta, i już mam pomysły na kolejne .
Eyeyey... Chyba nie napisałam jak się nazywam na Momio? o-O
Otóż Merli555. Sora, ale nie przyjmuję do znajomych. Nie chcę od 5 rano słuchać dźwięku powiadomień, i mieć zbędny spam .
No chyba,że ładnie poprosisz xD .
Papatki, do następnego posta :) .
Przepraszam, że takie beznadziejne. Wiem, że stać by mnie było na więcej, lecz nie miałam jakoś pomysłu ;//.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz