Dzień dobry ;d
Przepraszam, że we wczorajszym poście nie przedstawiłam (jak sam tytuł wskazywał) planu .
Otóż...
Na początek - tak jak pisałam wczoraj - będę prowadzić tego bloga sama .
Chciałabym by posty pojawiały się codziennie, później co ok. 2 dni. Heh, łatwo powiedzieć gorzej zrobić :D .
Lecz postaram się wyrobić . Jak narazie w głowie mam parę pomysłów, więc postów przez ten i następny tydzień nie powinno zabraknąć .
Przepraszam, że tak krótko.
Eh... i znów żegnam Was tym czymś ;'). Jeżeli macie jakieś porady, programy *i instrukcje, bo sama pewnie nie wpadnę na to jak obsługiwać :d* to napiszcie w komentarzu. Za wszelkie rady bardzo dziękuję + za każdą podpowiedź mała nagroda :p.
ps. oczekujcie jeszcze dzisiaj drugiego posta. Przecież z tym Was nie zostawię :D.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz